BMW Welt Miunchene pasitiko ketvirtos kartos 1 seriją M Performance pavidalu. Praradęs „i“ pavadinimo pabaigoje, naujasis M135 demonstruojamas su pasirenkamomis „M Performance“ dalimis. Kaip bebūtų keista, jie dar nebuvo oficialiai paskelbti. Kai „F70“ premjera įvyko maždaug prieš mėnesį, papildomų dalių nebuvo rodoma.

Šis aukščiausios klasės M135 atspindi Frozen Pure Grey konstrukcija vakar matėme turėdami tas pačias gėrybes. Tačiau šis karštasis liukas nudažytas Tanzanito mėlyna spalva. Jei jums įdomu, tai yra 19 colių „M Performance“ ratai su dviejų atspalvių išvaizda. Apkabos su M ženklu priklauso pasirenkamiems sudėtiniams stabdžiams, kuriuos taip pat galite įsigyti X1 M35i.

Žinoma, kas tai iš tikrųjų lemia M135 be „M Performance“ gėrybių. Didelis stogo aptakas gale yra bene ryškiausias patobulinimas. Kompaktiškas hečbekas taip pat gali pasigirti padidintomis šoninėmis sienelėmis ir ryškia priekine spoileriu. Tie keistai atrodantys blizgūs juodi blyksniai ant priekinio buferio taip pat yra iš MPP katalogo.

Pripažinsime, kad šis M135 per daug stengiasi būti kažkuo ne, nes pasiilgome tų laikų, kai 1 serija buvo varoma galiniais ratais. Kadangi tai yra automobilis, pagamintas pagal Europos specifikacijas, dėl griežtų išmetamųjų teršalų normų jis taip pat turi mažiau arklio galių. 2,0 litrų benzininis variklis su turbokompresoriumi išvysto 296 AG, bet už Senojo žemyno ribų jis tinka 312 AG.

Kainos taip pat kelia susirūpinimą, nes BMW M135 gali kainuoti tiek pat 70 000 eurų Vokietijoje. Tai dar prieš atsižvelgiant į M Performance Parts. Tikėtina, kad jo sedano versija M235 Gran Coupe bus tokia pat brangi. Naujos kartos 2 serijos „Gran Coupe“ („F74“) dangą pertrauks iki metų pabaigos. Skirtingai nuo penkių durų modelio, keturių durų sedanas atkeliauja į JAV.

Šaltinis: BMW Welt / Instagram